• Partneři

• Partnerské školy a školky

• ZŠ NAVIS

Zakladní škola Navis

Nachází se v blízkosti Prahy. V Dobřejovicích. Škola se bude brzy stěhovat do nových větších prostorů. Můžete navštívit jejich webové stránky : - www.zsnavis.cz

• MŠ RATOLEST

Mateřská škola Ratolest

Mateřská škola v Petříkově leží též v blízkosti Prahy a můžete se s ní blíže seznámit na  www.msratolest.cz

• MŠ LIPKA

Mateřská škola Lipka

Mateřská škola se nachází v centru hlavního města Prahy. Můžeme je navštívit na stránkách - www.parentes.cz

• POLSKÁ ŠKOLKA STERNIK

Mateřská škola Sternik Polsko

Našimi prvními partnery, od kterých jsme se hodně naučili při osobních návštěvách byli přátelé z Polska, kteří rozvinuli projekt vdělávání rozšířený po celém světě.
            Najdete je na stránkách http://sternik.edu.pl

•     Od 1. 9. 2022 naše škola čerpá finanční prostředky z Evropských strukturálních fondů v rámci  OP JAK prostřednictvím výzvy č. 02_22_002 Šablony pro MŠ a ZŠ I. Cílem projektu je  zvyšování kvality, inkluzivity a účinnosti systémů vzdělávání a zajišťování rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání.